Fenomenalan kraj, fenomenalne sezone. Pobeda nad KK Zlatibor

Crveni su u 30. kolu Košarkaške lige Srbije, savladali ekipu Zlatibora, rezultatom 72:55 (16:22, 20:12, 19:12, 17:9). Meč bez rezultatskog značaja za obe ekipe ipak nije razočarao. Viđena je kvalitetna košarka sa odličnim odbranama na obe strane. Domaćin je bolje odigrao u drugom poluvremenu, naročito u četvrtoj četvrtini, i zasluženo stigao do 16. pobede u sezoni.

Protiv Zlatibora za kraj sezone

Fantastičnu sezonu košarkaši Radničkog zatvoriće u hali Jezero pred svojom publikom. U okviru 30. kola AdmiralBet Košarkaške lige Srbije, Crveni će ugostiti KK Zlatibor. Biće to utakmica bez rezultatskog značaja i obe ekipe takmičenje u KLS nastavljaju naredne sezone, ali će sigurno košarkaši Radničkog želeti pobedu na svom terenu. Utakmica je zakazana za petak 12. april u 17 časova.

Poraz Radničkog na Dorćolu

Košarkaši Radničkog se vraćaju praznih ruku sa gostovanja Dinamiku. Domaćin je slavio rezultatom 85:76 (19:23, 22:17, 19:18, 25:18). Bili su u igri Kragujevčani punih 30 minuta, ali su ostali bez snage u završnici meča i nisu uspeli da ostvare pobedu koja bi ih zadržala, teoretski, u borbi za 5. mestom na kraju regularnog dela sezone.